Przeprowadzki Warszawa Cennik, Cena przeprowadzek w 2023 roku.

Najtańsza przeprowadzka już od 360 zł

Zastanawiasz się nad ceną kompleksowej przeprowadzki biura, mieszkania? Interesuje Ciebie cennik przeprowadzek? Zapoznaj się z naszymi cenami na przeprowadzki. Oferujemy także indywidualną wycenę.

Nortrans – gwarancja niskiej ceny. Przejrzysty cennik przeprowadzek na 2023 rok.

Nasz konsultant wyceni Państwa przeprowadzkę 500 190 103

Przeprowadzki Warszawa – sprawdź nasze ceny

  • Wszelkie materiały zabezpieczające (folie, taśmy) – GRATIS!
  • Nie pobieramy opłat za podstawienie samochodu!
  • Na terenie Warszawy nie pobieramy opłat za kilometry!
  • Przy wyjeździe poza Warszawę do 30 km pobieramy jednorazową opłatę 50,00 zł
  • Cennik dotyczy pojazdów o kubaturze 9m³, 18m³, 20m³, 25m³
  1 godz. wynajęcia samochodu z kierowcą do dyspozycji 120 zł
   1 godz. wynajęcia samochodu + ekipa 2-osobowa 180 zł
    1 godz. wynajęcia samochodu + ekipa 3-osobowa 240 zł
     1 godz. wynajęcia samochodu + ekipa 4 osobowa 300 zł

Informacje dodatkowe

W zależności od gabarytu pojazdu wyjazd powyżej 100 km – stawka od 1.60 zł do 2.00 zł za km.

Do każdej przeprowadzki istnieje możliwość podstawienia więcej niż jednego samochodu – koszt wyceniany indywidualnie.

Przy dłuższych odległościach do każdego pojazdu istnieje możliwość podczepienia profesjonalnej przyczepy kontenerowej o kubaturze 9m³ i 17m³ – koszt wyceniany indywidualnie.

Krótkie odległości – indywidualna wycena przeprowadzki. Prosimy o kontakt.

Powyższy cennik nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego.
Przedstawione ceny są kwotami netto (nie zawierają 23% podatku VAT).
Podane ceny mogą ulec zmianie.

Potrzebujesz indywidualnej wyceny przeprowadzki? Zadzwoń do nas: 500 190 103 a nasz konsultant przedstawi cenę Twojej przeprowadzki.

Przeprowadzki Warszawa – opinie Klientów

Zapoznaj się ze sprawdzonymi opiniami o naszych usługach. W opiniach przeczytasz o niskich cenach przeprowadzek, wysokiej jakości usług oraz fachowej ekipie przeprowadzkowej.

Natalia, Warszawa: NORTRANS to firma godna polecenia. Dzięki pomocy doświadczonej ekipy – moja przeprowadzka przebiegła sprawnie, szybko, całkowicie zgodnie z ustaleniami. Na uwagę zasługuje również bardzo atrakcyjna cena przeprowadzki, samych usług, choć nie wybrałam najtańszej oferty. Jednak nie rozczarował mnie stosunek ceny do jakości – od zabezpieczenia mienia po umeblowanie mieszkania – uważam, że były to dobrze zainwestowane pieniądze. Szczerze polecam firmę NORTRANS. W tej cenie przeprowadzki? Nie ma konkurencji.

Adam, Legionowo: W skali od 1-10, firmie NORTRANS za wykonaną przeprowadzkę należy się 9,5! Żadnych problemów z terminami, czy jakichkolwiek innych. Panowie wykonujący usługę bez zastrzeżeń. Firma godna polecenia. Cena przeprowadzki – adekwatna do jakości usług!

Aneta, Konstancin-Jeziorna: Sporo czasu poświęciłam na poszukiwanie idealnego domu w Konstancinie, gdyż już miałam dość mieszkania w jednym z warszawskich bloków. Po tym wyczerpującym zadaniu marzyłam o sprawnym i szybkim procesie przeprowadzki. Nie rozczarowałam się, gdy kierując się rekomendacjami innych wybrałam firmę NORTRANS. Dzisiaj sama mogę wystawić im wzorowe rekomendację, za to że proces przeprowadzki zgodnie z oczekiwaniami przebiegł wzorowo. Przyglądałam się z przyjemnością ostrożności, z jaką ekipa pracowników obchodziła się z moimi meblami. Wszystko przebiegło szybko i w ciągu zaledwie kilku godzin, a co równie ważne – nie kosztowało majątku, a w cenie przeprowadzki jest kompleksowa usługa. Serdecznie polecam!

Olaf, Warszawa: Przeprowadzki to dla mnie częsta sytuacja, a odkąd trafiłem na NORTRANS – nawet dość przyjemna. Polecam usługi tej firmy przeprowadzkowej przede wszystkim osobom, które stresują się na myśl o przenosinach. Fachowcy z NORTRANS szybko i skutecznie zmienią tę opinię. Bardzo dobry kontakt, żadnych trudności, szybko i w dobrej cenie. Z całego serca polecam usługi tej firmy! Odkąd współpracuję z NORTRANS nie martwię się także o ceny przeprowadzek gdyż posiadają czytelny, klarowny cennik przeprowadzek.

Przeprowadzki Warszawa – Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób dokonywana jest wycena przeprowadzki i jakiej ceny przeprowadzki można się spodziewać?.

Zapewniamy indywidualną wycenę każdej przeprowadzki, stąd nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi co do jej ceny. Brane jest tutaj pod uwagę kilka istotnych cenników, którymi są: ilość mienia, możliwość bądź jej brak korzystania z windy, gabaryty przedmiotów oraz to, czy pod budynek można bezpośrednio dojechać.

Po pozyskaniu powyższych informacji dokonujemy wycenę przeprowadzki i przedstawiamy ją klientowi. Jeśli zlecenie jest wyjątkowo duże zalecamy skorzystanie z niezobowiązujących oględzin, dzięki którym jeden z naszych pracowników może bardziej skrupulatnie poznać szczegóły przeprowadzki, a tym samym dokonać jeszcze dokładniejszej wyceny. Możliwe jest również zapoznanie się z tabelą na naszej stronie, która pokazuje ceny za wynajem samochodu naszej firmy razem z pracownikami. W tym celu zapraszamy do zakładki CENNIK.

Czy można w jakiś sposób usprawnić proces przeprowadzki?

Aby przeprowadzka przebiegła możliwie jak najszybciej i sprawnie bardzo prosimy o uprzątnięcie wszelkich przedmiotów, które mogłyby zakłócić ciąg komunikacyjny w jej trakcie. Głównie chodzi o miejsca przy drzwiach oraz korytarze. Dodatkowe wcześniejsze posegregowanie mienia również sprawia, iż zarówno pakowanie, jak i załadunek można wykonać sprawniej. Wszystkie te czynności mają wpływ na czas oraz cenę przeprowadzki.

Czy materiały do pakowania są dostarczane przez Waszą firmę?

Tak, ale decyzja o tym, czy skorzystać z naszych materiałów czy z własnych zależy od Klienta. Jednak w przypadku chęci samodzielnego spakowania i zabezpieczenia mienia bardzo prosimy o taką informację. W innym przypadku zawsze jesteśmy przygotowani w bezpłatne materiały opakowaniowe: kartony, taśmy, folie bąbelkowe. Wybór materiałów do pakowania nie wpływa na cenę przeprowadzki.

Z jak dużym wyprzedzeniem należy zamówić przeprowadzkę?

Zasada – im szybciej, tym lepiej – jak najbardziej sprawdza się również przy ustaleniu terminu przeprowadzki. Poza tym, dzięki temu ma się więcej czasu na przygotowanie. W tym celu prosimy o kontakt z naszą firmą. Preferujemy minimum tygodniowe wyprzedzenie terminu przeprowadzki, niemniej jednak jesteśmy otwarci na wszelkie zlecenia, nawet te bardzo pilne. Jeśli zależy Ci jednak na niskiej cenie przeprowadzki – zaplanują ją wcześniej i poinformuj nas o tym.

Czy realizowana przez Waszą firmę przeprowadzka jest ubezpieczona?

Tak, wraz z podpisaniem umowy gwarantujemy klientom ubezpieczenie transportu mienia. Wiąże się ono z posiadaną przez nas polisą OCP przewoźnika (kwota 100 000 USD). Warto jednak pamiętać, iż robimy wszystko, co możliwe, aby nie doszło do sytuacji, w której takie ubezpieczenie mogłoby się przydać – poprzez profesjonalne i bardzo rzetelne wykonywanie naszych usług.

Czy możliwa jest przeprowadzka do/z Warszawy do/z innych miast w Polsce?

Nasza oferta to przeprowadzki realizowane na terenie całego kraju, zatem istnieje taka możliwość. Równocześnie jednak warto zaznaczyć, iż poza miastowe przeprowadzki są bardziej wymagające, w związku z czym bardzo prosimy o skontaktowanie się z nami, byśmy mogli dokładnie ustalić szczegóły i omówić termin a także cenę takiej przeprowadzki.

Czy możliwa jest przeprowadzka międzynarodowa?

W ramach swoich usług również przewidujemy możliwość przeprowadzek międzynarodowych, na obszarze całej Europy* – w odpowiedzi na potrzeby rynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie kompleksowej pomocy dla klienta, jeśli chodzi o wszelkie związane z tym szczegóły – stąd bardzo prosimy o kontakt z nami z możliwie jak największym wyprzedzeniem – celem zorganizowania jak najlepszych rozwiązań logistycznych.

*Za wyjątkiem Rosji i Ukrainy.

Czy Wasza firma zapewnia jeszcze inne usługi transportowe?

W odpowiedzi na oczekiwania Klientów poszerzamy asortyment naszych usług, tak aby nasza oferta była możliwie jak najbardziej komfortowa. Stąd oprócz usług przeprowadzkowych zapewniamy transport mebli, sejfów i kas pancernych, transport pianin i fortepianów oraz transport serwerów.

Czy wyróżnia się Wasza oferta na tle konkurencji?

Trzeba przyznać, iż oferta konkurencyjnych firm przeprowadzkowych jest bardzo obfita, ale nie zawsze godna uwagi, jeśli chodzi o jakość usług. My wyróżniamy się doświadczeniem – już od ponad dekady jesteśmy w branży i od tego czasu zrealizowaliśmy z powodzeniem tysiące zleceń. Nasze doświadczenie to nie tylko przeprowadzki prywatne, ale też te wykonywane dla dużych firm i instytucji. Warto również wspomnieć o bezustannym inwestowaniu w ulepszanie floty naszych samochodów dostawczych.

Jednak najlepszym argumentem przemawiającym za wybraniem właśnie naszych usług są listy referencyjne, które otrzymaliśmy – zachęcamy do zapoznania się z nimi w zakładce ZAUFALI NAM.

Nasi klienci zawsze powtarzają, że cena przeprowadzki z NORTRANS jest adekwatna do naszych wysokiej jakości usług.

Call Now ButtonZADZWOŃ