01 lip 2021

Nietypowe ładunki, z którymi muszą mierzyć się firmy przeprowadzkowe

Przeprowadzka tylko z pozoru należy do spraw prostych. Istotną rolę odgrywa tutaj logistyka zadania, która choć w znacznym stopniu jest w stanie przyśpieszyć cały proces, a przede wszystkim pozwoli na minimalizowanie strat. Te ostatnie odnotowywać można zwłaszcza w przypadku ładunków nietypowych, których naczelnym reprezentantem jest fortepian.

Fortepian to tak zwany klasyk, jednakże kłopotliwe bywają kosztowne i niezwykle kruche zastawy stołowe, dzieła sztuki, ponadwymiarowe karnisze i im podobne przedmioty. Nam, tak samo jak Państwu zależy na bezpiecznym przewiezieniu każdej rzeczy, dlatego prosimy o drobna pomoc.

Warto byście Państwo zmierzyli i policzyli poszczególne elementy wyposażenia oraz oznaczyli najbardziej wrażliwe na wstrząsy obiekty. W razie potrzeby proszę zwrócić się do nas o stosowne pudełka. Jesteśmy firmą kompleksową i bez trudu w profesjonalny sposób zajmiemy się wszystkim, co Państwo zlecicie, aczkolwiek top przełoży się na wydłużenie czasu przeprowadzki i dodatkowe koszty.

Call Now ButtonZADZWOŃ