Przeprowadzki Warszawa Opinie

Pani Ewelina
Warszawa
Dzień dobry,

W sobotę Panowie z firmy przeprowadzali nasze mieszkanie z ulicy Saperskiej 1 na Podczaszynskiego.

Chcieliśmy raz jeszcze bardzo podziękować, bo Panowie świetnie się spisali, szybko, sprawnie, byli bardzo pomocni, uśmiechnięci, uprzejmi. Bardzo prosimy przekazać Panom nasze wyrazy uznania 🙂

Polecamy Pana firmę znajomym, kolejny raz zapewne też skorzystamy z usług Pana firmy.

Pan Marek
Warszawa
Pierwszorzędnie zrealizowana przeprowadzka! Ekipa stawiła się pod wskazany adres o czasie, zabrała się za zabezpieczenie mienia, a następnie przystąpiła do wynoszenia mebli i innych przedmiotów oraz załadunku na samochód dostawczy. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie, bez żadnych komplikacji i było widać, że Panie naprawdę znają się na rzeczy.

5 godzin, 2 kursy i całość mienia została przewieziona z Ursynowa na Mokotów. Przyznam, że miałem pewne obawy, ale wszystko odbyło się idealnie, za co serdecznie dziękuję i z pełnym przekonaniem polecam usługi firmy NORTRANS.

Pan Damian
Warszawa
W swoim życiu „zaliczyłem” kilka przeprowadzek, zarówno realizowanych na własną rękę, jak i tych z pomocą firm i… Nortrans w mojej opinii zostawia konkurencję w tyle 🙂 Kontakt, czas realizacji, liczebność ekipy, sprzęt, samochód, a także korzystna cena – Wszystko przemawia na korzyść firmy Nortrans. Polecam! Korzystajcie z usług tej firmy bez wahania!
Pani Katarzyna
Warszawa
Dzień dobry,

Szanowni Państwo, chcę serdecznie podziękować za wysoką jakość usług. W piątek 12 lutego br. przeprowadzka z Warszawy ul. Baboszewska do Mińska Mazowieckiego. Ponownie szybko i sprawnie teleportowali wyposażenie mieszkania z Warszawy do Mińska Maz. Jakość i cena – ogólnie szóstka.

Pozdrawiam i dziękuję

Pani Cecylia
Warszawa
Pragnę wyrazić swoją wdzięczność i opinię na temat firmy NORTRANS Norberta Wojciechowskiego. Otóż już dwa razy korzystałam z usług tej firmy i jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu osób, które przewoziły moje rzeczy i sprzęt. Każdego z nich cechowała grzeczność, uprzejmość, delikatność a przede wszystkim siła fizyczna. Nosili ciężkie paczki z taką lekkością jakby to były piórka. Moja przeprowadzka, która odbyła się w dwóch turach przebiegła bardzo sprawnie, szybko i co bardzo ważne bez stresu. Trzecią turę i ostatnią też zrealizuję przy pomocy tej firmy. Jest to firma naprawdę godna polecenia.
Call Now ButtonZADZWOŃ