Przeprowadzki Józefów

Rozumiemy, jak ciężkim logistycznie wyzwaniem jest przeprowadzka. O ile przyjemnie jest zamieszkać w nowym miejscu, na przykład w Józefowie pod Warszawą, o tyle miło jest też mieć ze sobą cząstkę dawnej aranżacji – ulubioną szafę czy wygodną kanapę.

Aby ułatwić Państwu nowy start, oferujemy usługę pomocy podczas przeprowadzki. Ze swojej strony zapewniamy transport, noszenie gabarytów oraz opakowania, taśmę, folię bąbelkową.

Przeprowadzki Józefów - Zaufaj profesjonalistom!

Na naszej stronie internetowej znajduje się ogólny cennik, warto jednak skontaktować się z nami i omówić szczegóły usługi (ilość rzeczy do przewiezienia, adres startowy i docelowy). Wówczas nasz konsultant dokładnie wyceni naszą pomoc. Do dyspozycji mamy cztery opcje usługi do wyboru, uzależnione od ilości członków ekipy.

Pragniemy być uczestnikami tego ważnego wydarzenia, jakim jest przeprowadzka, będzie nam miło, jeżeli zechcecie nam Państwo zaufać. Z największą przyjemnością posłużymy radą, obsługą i miłym towarzystwem. Z profesjonalistami z Nortrans, przeprowadzka to prosta sprawa!

Call Now ButtonZADZWOŃ