Przeprowadzki Wiązowna

Każdy z nas ma ulubioną wygniecioną kanapę czy ukochany stół. Nie dziwi więc fakt, że przeprowadzka do innego miejsca zamieszkania, wiąże się z chęcią zabrania ze sobą ulubionych mebli. Zarówno noszenie dużych i/lub ciężkich elementów wyposażenia należy do niełatwych zadań, warto więc w tej kwestii zaufać profesjonalistom.

W takiej sytuacja wkraczamy my – firma przeprowadzkowa Nortrans. Mieszkańcy podwarszawskiej Wiązownej oraz osoby tam mające zamieszkać, mogą skorzystać z usług przeprowadzkowych przez nas oferowanych. W profesjonalną obsługę wchodzi transport, przeniesienie gabarytów oraz artykuły takie jak kartony, folia bąbelkowa czy taśma klejąca. Do dyspozycji auto przeprowadzkowe oraz ekipa przeprowadzkowa złożona z 1, 2, 3 lub 4 osób.

Przeprowadzki Wiązowna - Powierz przeprowadzkę profesjonalistom

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, podczas którego konsultant wyceni usługę na podstawie kilku pytań, które Państwu zada. Opinie klientów wskazują, że warto nam zaufać – będzie nam niezmiernie miło, jeżeli i Państwo dołączą do grona zadowolonych klientów firmy Nortrans.

Call Now ButtonZADZWOŃ