Przeprowadzki Ząbki

Ząbki pod Warszawą to miejsce, w którym wielu chciałoby zamieszkać. Nie dziwi więc fakt, że również i tam działa firma Nortrans. W profesjonalny sposób zajmujemy się kompleksowymi przeprowadzkami. Dużo drobiazgów? Ciężkie gabaryty? To dla nas nie problem!

Do dyspozycji mamy różnej objętości samochody przeprowadzkowe oraz zespoły chętne do pomocy (1-, 2-, 3- lub 4-osobowe). Wystarczy skontaktować się z naszym konsultantem i umówić! Na podstawie Państwa odpowiedzi na kilka pytań, konsultant oceni koszt oraz czas usługi. Proszę pamiętać, że przeniesienie ciężkich przedmiotów wymaga doświadczenia, którego nie brak naszej ekipie! Gratis zapewniamy sprzęt przydatny przy pakowaniu: kartony, taśmę klejącą, folię bąbelkową.

Przeprowadzki Ząbki - Kompleksowy zakres usług

Jako firma ciesząca się pozytywnymi opiniami klientów, gwarantujemy szybką, bezproblemową, a przez wszystkim bezpieczną obsługę. Transport ze starego do nowego miejsca zamieszkania? A może chodzi o przewiezienie nowych mebli ze sklepu do domu? Miejcie Państwo to już za sobą - zapraszamy do kontaktu!

Call Now ButtonZADZWOŃ