Przeprowadzki Zielonka

Przeprowadzka do wymarzonego domu lub zmiana firmowego biura, to wydarzenia, które wiążą się z ekscytacją, ale tez mnóstwem pracy. Dzięki usługom NORTRANS, zaoszczędzą Państwo czas i energię na pakowanie i transport rzeczy. Od wielu lat pomagamy klientom organizować przeprowadzki w miejscowości Zielonka i okolicy.

Przywiązujemy dużą uwagę do powierzonego nam mienia, dlatego zapewniamy Państwu materiały, niezbędne do odpowiedniego zabezpieczenia transportowanych przedmiotów. Nasza kadra pracowników dokłada wszelkich starań, aby w sposób ostrożny dostarczyć Państwa wyposażenie we wskazane miejsce. Każda przeprowadzka jest ponadto objęta ubezpieczeniem, które pozwala zapobiec skutkom zdarzeń losowych.

Przeprowadzki Zielonka - Pomoc doświadczonych specjalistów

Specjalizujemy się w przeprowadzkach prywatnych, ale oferujemy również fachową pomoc podczas zmiany firmowego biura, czy transportu wielkogabarytowych przedmiotów, takich jak sprzęty AGD/RTV, pianina i fortepiany czy serwery.

Jeśli poszukują Państwo firmy, która pozwoli sprawnie zorganizować i przeprowadzić proces przeprowadzki w miejscowości Zielonka, jesteśmy do dyspozycji.

Call Now ButtonZADZWOŃ