12 lut 2020

Przydatne materiały opakowaniowe

Przeprowadzka zawsze wiąże się z potrzebą bezpiecznego zapakowania wszystkich przedmiotów i sprzętów, które mają zostać przewiezione pod nowy adres. W związku z tym, warto wiedzieć, jakie materiały opakowaniowe najlepiej wykorzystać, by jak najbezpieczniej spakować przedmioty, które mogą ulec potłuczeniu lub zniszczeniu.

Materiały opakowaniowe – jakie wybrać?

Najpopularniejsze są kartony lub plastikowe pudełka będące w stanie zmieścić większość rzeczy. Z uwagi na szeroki wybór rozmiarów, z łatwością umieścimy w nich nie tylko drobne, ale i te większe przedmioty. Jednak w przypadku potrzeby uchronienia delikatnych akcesoriów, potrzebna jest również folia bąbelkowa, styropian i papier. Te materiały szczelnie zawiną szkło czy porcelaną i bezpiecznie oddzielą je od reszty rzeczy. Tak zapakowane przedmioty nie potłuką się i dotrą do nowego domu w idealnym stanie.

Bardzo ważne jest dodatkowe zabezpieczenie kartonów i pudełek za pomocą taśmy technicznej lub klejącej. Większe pudełka można dodatkowo przymocować do podłoża w samochodzie za pomocą pasków mocujących.

Call Now ButtonZADZWOŃ