04 lut 2021

Warsztat na godziny Warszawa – Radzymin, samoobsługowe stanowisko

WARSZTAT NA GODZINY WARSZAWA – RADZYMIN
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

+48 500 190 103
Radzymin k/Warszawy

Wielu pasjonatów motoryzacji posiada umiejętności, których nie powstydziłby się wykwalifikowany mechanik. Niestety brak odpowiedniej przestrzeni wymusza konieczność zlecenia nawet najprostszych napraw profesjonalnym serwisom, które dysponują odpowiednim zapleczem logistycznym. Niemniej jednak wydawanie znacznych środków na naprawy, które można wykonać samodzielnie, nie jest już dzisiaj konieczne? Dlaczego? Odpowiedzią na to pytanie jest Warsztat na godziny Warszawa - Radzymin!

Wystarczy wynająć samoobsługowe stanowisko w warsztacie i samodzielnie dokonać wszelkich niezbędnych napraw jak np. wymiana oleju, klocków hamulcowych, amortyzatorów opon, lub wielu innych. Skorzystanie z samoobsługowego stanowiska w warsztacie na godziny związane jest z wieloma zaletami. Po pierwsze można w ten sposób rozwijać swoją motoryzacyjną pasję poprzez wykorzystanie teoretycznej wiedzy w praktyce. Po drugie naprawy wykonane "na własną rękę" to spora oszczędność pieniędzy. I wreszcie po trzecie Warsztat na godziny Warszawa - Radzymin to miejsce, w którym można realizować nie tylko szybkie i nieskomplikowane prace serwisowe, ale także bardziej wymagające projekty, i to wspólnie z innymi miłośnikami motoryzacji. Ponadto brama wjazdowa o wymiarach 4,20 x 3,80 m (wysokość x szerokość) umożliwia także wjazd bardzo dużymi samochodami dostawczymi i ciężarowymi (również autami typu TIR), co sprawia, że praktycznie każdy pojazd może zostać naprawiony lub serwisowany w warsztacie na godziny.

Nasza warsztat na godziny jest zlokalizowany w pobliżu miast: Legionowo, Wołomin, Marki, Ząbki, Tłuszcz, Kobyłka, Emilianów, Małopole, Klembów, Nieporęt, Augustów, Wólka Radzymińska, Beniaminów, Stare Załubice, Nowy Kraszew, Ciemne, Nowe Słupno, Lipinki, Duczki, Ossów, Nadma, Jabłonna, Archiechów, Karpin, Dąbrówka, Stanisławów Pierwszy, Kuligów, Michałów-Reginów.

Call Now ButtonZADZWOŃ